Anda Adam are chef vara aceasta de multa distracţie şi mult dans.
Piesa “Am chef” tocmai a fost lansată, împreună cu videoclipul. Melodia primite să topească la propriu vara asta ritmurile de dans din cluburi! E un single de vară, colorat, la fel ca vestimentaţia artistei. Sunteţi de acord că Anda Adam e într-o formă de invidiat? Noul videoclip încinge atmosfera şi aprinde cheful de distracţie!
După o perioada în care Anda Adam a stat mai mult în anonimat şi a avut grijă de copilul ei, proaspăta mamică a susţinut în această seară un concert, după cum s-a văzut pe pagina ei de Facebook, are #Chef. Anda Adam se va auzi peste tot vara asta #AmChef
Videoclipul a fost regizat de Bogdan Daragiu, iar filmările au avut loc într-o locaţie specială, un depou CFR. La fel ca pe scenă, Anda e însoţită de o echipă uriaşă de dansatori, cărora li s-au alăturat şi câţiva skateri.
Noaptea inca n-a inceput dar sigur va dura
Si oricat as vrea sa stau ma misca muzica
Dar cuvintele-s putine sa spun ce simt pentru tine
N-am nevoie de cuvinte atinge-ma si simte
Nu imi sta gandul la lucruri marunte
Fac ce-mi spune inima
Am chef, am chef
Nu stiu cum termin dar stiu cum încep!
Cu miscari din sold si din piept
Stiu cum sa te fac mai atent
Nu pierde o clipa ca nu stii ce pierzi
Am chef, am chef
Nu stiu cum termin dar stiu cum incep!
Un moment pentru amandoi nu-i nevoie sa-ti explic
Doar citeste in miscari fiindca azi ti le dedic
Dar cuvintele-s putine sa spun ce simt pentru tine
N-am nevoie de cuvinte atinge-ma si simte

